Shqiperia dhe Kosova Shiko më të madhe

Shqiperia dhe Kosova

James Pettifer A-007865

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër për këdo që udhëton nëpër viset shqiptare

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet IDK
ISBN97899927 780 5 9

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Botuar fillimisht si pjesë e serisë së famshme "Blue Guide", mjaft e njohur në mbarë botën, është i pari udhërrëfyes që sjell një informacion kaq të pasur dhe interesant për Shqipërinë dhe Kosovën. Një instrument i domosdoshëm për këdo që udhëton nëpër viset shqiptare e do të dijë më shumë për çdo vend nga ku kalon.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe528
ISBN97899927 780 5 9
V. Bot2009
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
PërkthyesiXhevat Lloshi