Udhepershkrimet e Frankfurtit Shiko më të madhe

Udhepershkrimet e Frankfurtit

Ahmed Hashim LOG0117

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kur sëmundja e veshkave i kishte përparuar shumë, miqtë dhe mjekët e autorit kishin marrë vendim që të dërgohej në një klinikë të Frankfurtit. Si rrjedhojë e këtij vendimi, përshtypjet gjatë udhëtimit dhe përjetimet gjatë qëndrimit në Frankfurt, kanë shkaktuar shkrimet e mrekullueshme të përmbledhura në këtë libër.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989586262

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe60
ISBN9789989586262
Viti i Botimit2016
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAli Pajaziti