I ri Dragoi Shiko më të madhe

Dragoi

Flavia Hasko A-004441

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri me titull simbolik «Dragoi» i cili është një pasqyrim i jetës, i pengjeve, thirrje për të çliruar popullin prej tiranisë, shpëtimit dhe një pasqyrim i sistemit të drejtësisë dhe qeverisë me anë të figurave letrare dhe pasqyrim realist i rrethanave konkrete. Libri «Dragoi» është libri i dytë pas librit «Në kërkim të dritës» nga autorja Flavia Hasko, libri që simbolizon virtytin, moralin dashurinë dhe luftën kundër padrejtësisë!

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët98
ISBN9789928033888

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët98
ISBN9789928033888
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë