Cobani, cjapi dhe gruaja e cobanit Shiko më të madhe

Cobani, cjapi dhe gruaja e cobanit

Fehmi Hoshafi TO0013

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjuha e zgjedhur nga autori na bën të qeshim me shpotitë e tij, duke hedhur e pritur batuta rreth çështjeve reale.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN978994318988

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe152
ISBN978994318988
Titulli origjinalToena
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20