Te gjithe dashnoret kane frike Shiko më të madhe

Te gjithe dashnoret kane frike

Pascal Quignard UP0091

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një prozë moderne që sjell historinë e Ani Hidenit, një muzikante, me të gjithë pasionet dhe misteret e brendshme të saj, por edhe anëm tragjike të saj

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët300
ISBN978 99943 37 18 1

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët300
ISBN978 99943 37 18 1
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiNasi Lera