Studime televizive Shiko më të madhe

Studime televizive

Joana Kosho A-002847

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një udhërrëfyes për teorinë dhe praktikën televizive    

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
Fletët432
ISBN9789928445872

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët432
ISBN9789928445872
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë