I ri Rrahje tingujsh Shiko më të madhe

Rrahje tingujsh

Oneda Nikolli SP0035

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Oneda ka studiuar për arkitekturë në Politeknikun e Milaos por njëherësh ka studiuar dhe është e pasionuar pas pianos dhe muzikës klasike. Ky kombinim pasionesh, gërshetuar me ndjeshmërinë dhe reflektimet e saj për botën e kanë çuar drejt artit të fjalës, si një gërshetim mes fjalës dhe tingullit, në një frymë të vetme. Ky vëllim me poezi dhe proza të shkurtra është produkt i tillë. “Jemi psherëtima e një kraharori të shtrirë, mbështjellë me një libër të sapopërfunduar”, - thotë Oneda Nikolli.

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Princi
Fletët152
ISBN9789928428769

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët152
ISBN9789928428769
RedaktoriSokol Jeshili
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 20.5