I ri Cmim i reduktuar! Aventurat e Sherlock Holm III Shiko më të madhe

Aventurat e Sherlock Holm III

Artur Konan Dojl LG0103

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nuk ka një libër të dytë që të jetë marrë më shumë seriozisht personazhi sesa autori. Në kohën që nisi jetësimi i dedektivit nga shkrimtari britanik Artur Konan Dojl pati një sjellje të pazakontë të lexuesve, të cilët e mendonin person real dhe i dërgonin autorit me mijëra letra. Me këtë vëllim të tretë dhe të fundit përmbyllet e gjithë aventura e këtij libri që ka katër romane të cilat përmbajnë 60 tregime

44 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
Fletët490

1 275 Lekë

-15%

1 500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët490
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAleksander Koli
RomanMister&Thriller