I ri Cmim i reduktuar! Metamorfoza dhe tregime te tjera Shiko më të madhe

Metamorfoza dhe tregime te tjera

Franz Kafka BZ0049

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër është përfshirë novela “Metamorfoza”, një nga kryeveprat e këtij autori, por edhe të letërsisë së shekullit të XX dhe disa nga tregimet e tjera

33 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
Fletët120

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët120
V. Bot2017
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiUrim Nerguti
RomanPsikologjik