Të fala nga fshati Shiko më të madhe

Te fala nga fshati

Sterjo Spasse BSP004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është i adresuar për lexuesit e vegjël dhe të rinj dhe është ndërtuar me stilin epistolar të dy personazheve që kanë qenë të pranishme edhe në veprat e para të autorit, Ylli Takollarit dhe Sokol Skënderajt. Personazhet jetojnë dhe rrëfejnë për jetën e pas çlirimit dhe libri si i tillë sjell aspekte të ndryshime të jetës gjatë komunizimit

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët245
ISBN9789995613044

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët245
ISBN9789995613044
Titulli origjinalWESO
RedaktoriIlinden Spasse
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë