Cmim i reduktuar! Tregime të moçme shqiptare Shiko më të madhe

Tregime të moçme shqiptare

Mitrush Kuteli BK001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një kryevepër e magjisë popullore shqiptare që vjen në filitrin rrëfimtar të Mitrush Kutelit: Një nga librat më të shitur të dy dekadave të fundit; një rekomandim i përhershëm për fëmijët dhe një zgjidhje briliante për të kuptuar ashtin e fantazisë shqiptare.

27 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët304
ISBN9789928180100

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët304
ISBN9789928180100
Titulli origjinalMITRUSH KUTELI (MK)
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha14-18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë