Cmim i reduktuar! Të luajmë së bashku Shiko më të madhe

Të luajmë së bashku

Isak Shehu TO0127

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Që në fillim duhet saktësuar se literatura e zgjedhur për librin "Të luajmë së bashku" është e gjitha kombëtare, duke u nisur nga fakti se literatura botërore është e shumtë dhe ne kemi nevojë të domosdoshme të përpunojmë e zhvillojmë muzikën tonë aq të bukur e të larmishme.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët288
ISBN9789994319503

425 Lekë

-15%

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët288
ISBN9789994319503
Titulli origjinalToena
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat21 x 29.7