Olimpiadat kombetare te matematikes (1) Shiko më të madhe

Olimpiadat kombetare te matematikes (1)

Agim Karçanaj, Fatmir Hoxha UP0066

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Olimpiadat kombëtare të matematikës 2 përfshin ushtrime dhe problema të olimpiadave të matematikës nga viti 1985 e deri në 2005, për vitin e tretë të shkollës së mesme.

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët152
ISBN978 99943 796 5 8

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët152
ISBN978 99943 796 5 8
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16