Njohuri plotesuese matematike per olimpiadat 3 Shiko më të madhe

Njohuri plotesuese matematike per olimpiadat 3

Agim Bardulla, Agim Karçanaj, Fatmir Hoxha, Edmond Pisha UP0063

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Për hartimin e librit autorët janë bazuar në problemat dhënë në olimpiadat ndërkombëtare. Libri mbyllet me një numër jo të vogël problemesh të zgjidhura. Lexuesit do të binden se botimi i kolanës me njohuri plotësuese matematike për olimpiadat është vërtet e dobishme. Vlen për shkollat e mesme dhe është në koherencë me domosdoshmërinë e thellimit të kulturës matematike të brezit të ri

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët268
ISBN978 99943 37 60 2

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët268
ISBN978 99943 37 60 2
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16