Njohuri plotesuese matematike per olimpiadat 2 Shiko më të madhe

Njohuri plotesuese matematike per olimpiadat 2

Agim Karçanaj, Artur Baxhaku, Andrea Kotro, Edmond Pisha UP0062

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Libri trajton njohuri mbi gjeometrinë elementare. Shtjellimi teorik shoqërohet me shembuj të ndryshëm ushtrimesh dhe problemash të përzgjedhura me shumë kujdes nga autorët. "Njohuri gjeometrike" do të përfshihet në përgatitjen bazë të ekipeve për olimpiada. Por ai fare mirë shërben si material ndihmës për nxënës me përparim mbi mesatar dhe mund të shfrytëzohet edhe nga studentët e shkollave të larta, që përgatiten në profilin pedagogjik

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët286
ISBN978 99943 37 59 9

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët286
ISBN978 99943 37 59 9
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16