Njohuri plotesuese matematike per olimpiadat 1 Shiko më të madhe

Njohuri plotesuese matematike per olimpiadat 1

Agim Karçanaj, Andrea Kotro, Fatmir Hoxha UP0061

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Libri përfshin njohuri nga teoria e numrave dhe algjebra. Ushtrimet janë shoqëruar me zgjidhjet përkatëse, që u shërbejnë nxënësve të krahasojnë nivelin dhe aftësitë e tyre. Libri është i përdorshëm prej të gjithë atyre që kanë mbaruar shkollën tetëvjeçare, ndonëse është shkruar për nxënësit e shkollave të mesme me interes të kultivuar për matematikën

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët300
ISBN978 99943 37 58 0

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët300
ISBN978 99943 37 58 0
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16