Gjithcka per shtepine 1. Zbukurojme duke lyer. (Manual praktik per rregullimet, kopshtarine dhe zbukurimin e shtepise.) Shiko më të madhe

Gjithcka per shtepine 1. Zbukurojme duke lyer. (Manual praktik per rregullimet, kopshtarine dhe zbukurimin e shtepise.)

UP0029

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një Manual i shkëlqyer e praktik për të rregulluar e zbukuruar shtëpinë tuaj. Fotografi me ngjyra, instruktim hap pas hapi, shembuj dhe modele të çmuara për një shtëpi të mrekullueshme...

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët96
ISBN978 99943 37 02 5

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët96
ISBN978 99943 37 02 5
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAlbana Muça