Fotografia si ritual: Marubi Shiko më të madhe

Fotografia si ritual: Marubi

Zef Paci SP0030

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Zef Paci është profesor i Historisë së Artit dhe i Pikturës në Fakultetin e Arteve Pamore, Universiteti i Arteve, Tiranë. Është autor artikujsh studimorë në revista shkencore dhe ka një pjesëmarrje aktive në konferenca e workshope.

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
Fletët184
ISBN9789928409003

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët184
ISBN9789928409003
Titulli origjinalPrinci
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë