I ri Cmim i reduktuar! Libri i pushimeve - klasa e peste Shiko më të madhe

Libri i pushimeve - klasa e peste

Grup autorësh A-002837

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria e librave përmbajnë mesime dhe një seri aktivitetesh që fëmijët të jenë edhe gjatë pushimeve ne kontakt me atë çfarë kane punuar gjatë vitit shkollore. Nxënësit t’i kenë afër vetes librat e pushimeve, libra të cilët do t’i lexojnë me një frymë. Por, jo vetëm që do t’i lexojnë, por do të mësojnë dhe do të përforcojnë njohuritë bazike në lëndën e Gjuhës shqipe, Angleze, të Matematikës dhe Shkencave në përgjithësi.

Më shumë detaje

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
Fletët64
ISBN9789951693547

315 Lekë

-10%

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri i pushimeve është i dedikuar për nxënësit e klasës së pestë dhe janë përpiluar me shumë kujdes, dashuri e përvojë nga autorët, të cilat kanë menduar detajisht për përmbajten e librave, të hartuar sipas kërkesave të kurrikulës së re dhe të kohës. Ky gërshetim i natyrshëm i bën librat tërheqës dhe të dashur për nxënësit duke pasur parasysh gjithmonë kërkesat, nevojat dhe moshën e nxënësve

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët64
ISBN9789951693547
V. Bot2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë