I ri 400 problema per mua Shiko më të madhe

400 problema per mua

Grup autorësh A-002819

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lexo me kujdes problemat dhe mundohu të gjesh dy e më shumë rrugë për gjetjen e përgjigjeve.

Më shumë detaje

43 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
ISBN9789951693486

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ju keni arritur në klasën e katërt dhe pas vetes keni lënë një det të madh përjetimesh e mësimesh. Ndër të tjera, keni mësuar shumë dhe në Matematikë. Nëse kujtojmë se si keni filluar klasën e parë, kur edhe numri 1 ju është dukur i vështirë, reflektojmë se Ju tani dini të shumëzoni numra, t’i pjesëtoni ata, të krahasoni numrat dhe thyesat e të krijoni detyra problemore. Pra, Ju keni bërë punë të madhe deri tani! Ne besojmë që të njëjtin hap, të punës së mirë, do të vazhdoni ta bëni dhe në këtë libër problemash. Lexo me kujdes problemat dhe mundohu të gjesh dy e më shumë rrugë për gjetjen e përgjigjeve.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789951693486
V. Bot2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë