Atlas i historisë (për shkolla) Shiko më të madhe

Atlas i historisë (për shkolla)

Dr. Izber Hoti, Dr. Tomi Treska, Mr. Ilir Mehmeti BAO0504

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Atlasi përfshin historinë e përgjithshme dhe historinë kombëtare. Pjesa që i përket historisë së përgjithshme është e gërshetuar, ndërsa historia kombëtare është njësi më vete. Pjesa e historisë kombëtare është ndarë për shkak të natyrës së saj, si dhe për shkak të dëshirës që ajo të përfaqësohet sa më e plotë, por gjithherë duke marrë parasyh përfaqësimin adekuat të rëndësisë së këtyre dy llojëve të historisë.

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët96
ISBN9789989108203

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët96
ISBN9789989108203
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë