2500 problema Shiko më të madhe

2500 problema

Artur Shkurti USH0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri më i madh i problemave për ciklin fillor, i shkruar nga Artur Shkurti dhe botuar nga "Udha e shkronjave", organizatore e Olimpiadës Kombëtare të Matematikës dhe të Formimit të Përgjithshëm

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Udha e Shkronjave
Fletët468

1 500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët468
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë