Fan Noli - Vepra II Shiko më të madhe

Fan Noli - Vepra II

Fan Noli BD0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim janë përfshirë veprat: "Bethoveni dhe Revolucioni Francez" (anglisht dhe shqip), "Jeta ime", "Historia e krishterimit në Shqipëri", "Portrete dhe skica".

898 Artikuj

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori: