Anglishtja për të udhëtuar Shiko më të madhe

Anglishtja per te udhetuar

Grup autorësh PE0124

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër gjeni 1000 fjalë të cilat janë të pashmangshme në komunikimin e përditshëm. Botimi përmban këshilla praktike, udhëzues shqiptimi dhe gramatikë të gjuhës

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928124135

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe120
ISBN9789928124135
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip/Anglisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë