Kush e ka thënë Shiko më të madhe

Kush e ka thene

Nereida Myrto BCA092

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Maksima dhe aforizma të zgjedhura.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej

590 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe74
Titulli origjinalÇabej
V. Bot1997
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç