Fjalor rrëfyes i miteve pellazge, vëllimi I Shiko më të madhe

Fjalor rrefyes i miteve pellazge, vellimi I

Bujar A. Kule GRA0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nga autori i " Graal, shpirti i humbur i Europës dhe historia e mohuar e Alba - Gens" dhe "Ylli i bijve të Pellazgut", për herë të parë në historinë e letrave shqip, mbërrin; "FJALOR RRËFYES I MITEVE PELLAZGE".

Një vepër që nuk duhet të mungojë në bibliotekat e studiuesve dhe të pasionuarve të historisë në përgjithësi dhe miteve në veçanti.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magus

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Titulli origjinalMagus
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri