Cari i ri, - ngritja dhe sundimi i Vladimir Putin

Steven Lee Myers BUE467

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ç’mund të jetë më e kohës dhe më e përshtatshme sesa një biografi e re dhe e plotë për presidentin Vladimiroviç Putin, carin e epokës moderne, që ngrin dhe shkrin botën me lëvizjen e tij në politikën globale. Dhe, këtë sipërmarrje tej mase të vështirë e ka ndërmarrë Steven Lee Myers, korrespondenti i The New York Times në Moskë, për shtatë vjetë gjatë sundimit të shefit të Kremlinit

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët388
ISBN9789928032881

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët388
ISBN9789928032881
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia