Cmim i reduktuar! Rubairat Shiko më të madhe

Rubairat

Omar Khajam BUE086

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Poemat e njohura të shkruara në persisht nga Omar Khajam, poet, matematicien dhe astronom. Për herë të parë në shqip janë përkthyer nga Fan Noli.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët88
ISBN99927-48-91-5

340 Lekë

-15%

400 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët88
ISBN99927-48-91-5
V. Bot2002
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFan. S. Noli