Matematika për parashkollorët Shiko më të madhe

Matematika per parashkolloret

E. Bilali, R. Gero BER006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Matematika për parashkollorët” u vjen në ndihmë të gjithë fëmijëve të vegjël (4-6 vjeç) për të mësuar si të shkruajnë numrat, t’i njohin ato dhe të zbaviten nëpërmjet tyre. Është një dritare drejt botës së bukur dhe të vështirë të matematikës, një hap drejt së ardhmes.

823 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN9789995636708

200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe36
ISBN9789995636708
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë