I ri Aventurat e vajzes dhe pemes Shiko më të madhe

Aventurat e vajzes dhe pemes

Grup autorësh A-008304

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pema habitet që pylli i saj i besueshëm është i frikshëm për vajzën. Ndaj e shoqëron të voglën deri në buzë të pyllit. Po ç'lloj bote fillon aty? Përbindësha që peshtyjnë tym, uturima dhe ajër i rëndë!

109 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928085788

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe42
ISBN9789928085788
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBojana Spahija