I ri Kopshti i endrrave Shiko më të madhe

Kopshtari i endrrave

Grup autorësh A-000877

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një himn për librat dhe leximin. Kjo histori i jep krahë fantazisë dhe nxit dashurinë për librat, që zgjat për gjithë jetën.

957 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084828

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe44
ISBN9789928084828
RedaktoriErion Kristo
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDrini Kristo