I ri Metapolitika Shiko më të madhe

Metapolitika

Gjon Keka A-004469

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër mund t'i shërbejë studentëve dhe ligjëruesve në fushën e Shkencave politike dhe Filozofisë. Vetë autori thotë se: Qëllimi që po e ofroj këtë vepër e që besoj se do të jetë me interes te ne është nevoja për ta ringjallur Metapolitikën si fushë, si koncept te katedrat tona të universiteteve dhe te studiuesit që duan të merren me të. Libri ...mendoj se e plotëson kornizën që më dukej e përshtatshme për të veçuar dhe ndriçuar çështjet politike, shtetërore, ligjore në kuptimin metapolitik.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët125
ISBN9789951787918

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët125
ISBN9789951787918
RedaktoriDhurata Agalliu
V. Bot2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë