F. Noli Vepra VI Shiko më të madhe

Vetëm online

F. Noli Vepra VI

Fan Noli BD0465

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Vepra VI" e Fan S. Noli permban "Letërkëmbimi".

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994300358

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

"Vepra VI" me Autor Fan S. Noli. "Letërkëmbimi" Mbledhur dhe përgatitur nga Prof. Nasho Jorgaqi.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe220
ISBN9789994300358
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
VendodhjeTirane