Paradigma te ndergjegjes shoqerore Shiko më të madhe

Paradigma te ndergjegjes shoqerore

Alfred Uci ME0007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Triptiku i ri i i prof. Alfred Uçit përmbledh studime të viteve 1900-2000. Në vëllimin "Paradigma të ndërgjegjes shoqërore" prof. Alfred Uçi trajton problemet filozofike, që lidhen sidomos me realitetin tonë të dekadës së fundit

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Mësonjëtorja
ISBN9789992746335

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në punimet e këtij vëllimi spikat mendimi kompetent profesional dhe shprehja e lirë e individuale e tij. Autori nuk përsërit të thëna e

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe258
ISBN9789992746335
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitTekste
Numri i botimeveI parë