Shkolla e disidences dhe Trebeshina Shiko më të madhe

Shkolla e disidences dhe Trebeshina

Gjovalin Kola PL0028

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri "Shkolla e disidencës dhe Trebeshina" është një përmbledhje esesh dhe dokumentesh.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657796

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657796
Titulli origjinalPlejad
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë