Disidentet e rreme Shiko më të madhe

Disidentet e rreme

Sadik Bejko FB0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pas librit Vilsoni dhe Genci Sadik Bejko në një tjetër libër hedh poshtë me argumente, d umente dhe analiza të ashtuquajturit disidentë në letërsi, të cilët mashtrojnë me burgjet apo persekutimet, kur në të vërtetë kanë qenë spiunë dhe vegla të sigurimit të shtetit.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356195

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe192
ISBN9789994356195
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë