Leximi kritik I tekstit Shiko më të madhe

Leximi kritik I tekstit

Gezim Selaci& Abdulla Rexhepi LOG0217

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Titulli i librit aludon në interpretimin e teksteve themelore të Islamit dhe atyre interpretuese, domethënë diskursin teologjik islam, duke u mbështetur në analiza që rezultojnë nga deduktimet e kritikës moderne.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587887

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe622
ISBN9789989587887
V. Bot2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup