Letersia dhe besimet fetare Shiko më të madhe

Letersia dhe besimet fetare

Milazim Krasniqi LOG0070

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Trajtesë interesante për marrëdhënien midis letërsisë e besimeve fetare dhe prapavijës ideore të disa letrarëve në periudhën komuniste në trojet shqiptare.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989583412

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe310
ISBN9789989583412
V. Bot2010
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup