I ri Receta per 5 minuta Shiko më të madhe

Receta per 5 minuta

Arbana Osmani A-004058

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pas gjashtë vitesh, moderatorja e njohur e ekranit shqiptar vjen me një tjetër projekt fantastik dhe po aq të suksesshëm në fushën e kulinarisë: “Receta për 5 minuta” është libri i ri, i cili lançohet për lexuesit edhe në platformën më të madhe të librit shqip, Bukinist.al

Më shumë detaje

815 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albdesign
ISBN9789928215284

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Pas gjashtë vitesh, moderatorja e njohur e ekranit shqiptar vjen me një tjetër projekt fantastik dhe po aq të suksesshëm në fushën e kulinarisë: “Receta per 5 minuta” është libri i ri, i cili lançohet për lexuesit edhe në platformën më të madhe të librit shqip, Bukinist.al

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe320
ISBN9789928215284
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë