Françeskanët e mëdhaj Shiko më të madhe

Franceskanet e medhaj

At Zef Pllumi FRA0081

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është një botim i përmbledhur biografik i At Zef Pllumit ku sjell të gjithë anëtarët më të spikatur të Urdhrit Françeskan që kanë ushtruar aktivitetin e tyre në Shqipëri. Ky botim është një vlerë edhe për rolin që ka luajtur ky urdhër për kulturën dhe historinë kombëtare shqiptare

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789965697426

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe150
ISBN9789965697426
V. Bot2001
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç