Dashuri Shiko më të madhe

Dashuri

Leo Buscaglia PL0105

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Të jetosh duke dashuruar veten dhe të tjerët përfaqëson sfidën më të madhe, aventurën më ngazëlluese dhe krijuese të ekzistencës sonë.

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789992781360

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Të jetosh duke dashuruar veten dhe të tjerët përfaqëson sfidën më të madhe, aventurën më ngazëlluese dhe krijuese të ekzistencës sonë. Një sentiment pa moshë që për Leo Buscaglia-n, pedagog dhe sociolog i famshëm italo-amerikan, shndrrohet në një forcë supreme, të përgjegjshme, që si ndjen më caqet e vëna nga paragjykimet. pasi vetëm nëpërmjet dashurisë së ndërsjelltë, siç mund ta kuptojmë duke lexuar këtë libër, mund të arrijmë ta mbushim hapsirën e lënë nga pafundësia.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789992781360
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë