Shkolla dhe shoqeria Shiko më të madhe

Shkolla dhe shoqeria

John Dewey PL0066

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autori, një nga figurat më të mëdha publike të gjithë historisë amerikane, por edhe një studiues i thellë e largpamës i filozofisë së edukimit, paraqet në këtë libër - më popullorin dhe më të përkthyerin e gjithë librave të tij - një shtjellim racional të kredos së vet pedagogjike, një shpalosje të mrekullueshme të besimeve, dijeve dhe metodave të tij edukuese.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789992792442

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789992792442
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë