Cmim i reduktuar! Papa kalisti III, Skënderbeu, Kryqezata dhe Shqipëria Shiko më të madhe

Papa kalisti III, Skënderbeu, Kryqezata dhe Shqipëria

Zef Valentini PL0037

Libër i ri

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657185

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657185
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë