Cmim i reduktuar! Studime dhe tekste juridike Shiko më të madhe

Studime dhe tekste juridike

Zef Valentini PL0035

Libër i ri

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657161

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657161
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë