Set Stilolapsa ne Kuti te Personalizuara

EP0436

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Uroni dikë special me setin e stilolapsave prej druri.

Më shumë detaje

10 Artikuj

2 490 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mund të printoni emrin e plotë ose inicialet, simbolet që ju pelqejnë apo logo kompanie.

Setet e stilolapsave vijnë në ngjyrë bezhë

*Ky është një produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirëkuptoni që do një afat prej 3 ditësh per tu përgatitur nga momenti që porosia juaj është konfirmuar.

*Produktet artizanale janë të personalizuara dhe të krijuara enkas për porositësin ndaj kërkohet 100% parapagim për ta realizuar. Nëse ju vendosni për arsye personale ta ktheni apo të mos ta tërhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jonë.