Vajzës sime të mrekullueshme - libra dhuratë Shiko më të madhe

Vajzës sime të mrekullueshme - libra dhuratë

Grup autorësh JB0110

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një dhuratë e veçantë për njerëzit tuaj më të dashur. Imazhet dhe teksti janë të frymëzuara nga dashuria për njerëzit tuaj më të shtrenjtë.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët40
ISBN978 999 56 41 856

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët40
ISBN978 999 56 41 856
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë