Cmim i reduktuar! Babit tim që është si yll Shiko më të madhe

Babit tim që është si yll

Grup autorësh JB0109

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një dhuratë e veçantë për njerëzit tuaj më të dashur. Imazhet dhe teksti janë të frymëzuara nga dashuria për njerëzit tuaj më të shtrenjtë.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët40
ISBN978 999 56 41 849

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët40
ISBN978 999 56 41 849
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë