I ri Bote paralele Shiko më të madhe

Bote paralele

Michio Kaku A-004128

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një guide e shkëlqyer për të kuptuar më mirë kozmosin. Prandaj konsiderohet një udhëtim përmes krijimit, dimensioneve të pafundme dhe të ardhmes së kozmosit. Autori është ndër shkencëtarët më të shquar të kohës tonë, i cili komunikon me lexuesit çështje të dimensioneve të thella përmes një gjuhe të thjeshtë dhe të qartë

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303004

1 190 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe475
ISBN9789928303004
Titulli origjinalParallel Worlds
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPellumb Karcanaj