Atlasi fotografik i sëmundjeve infektive Shiko më të madhe

Atlasi fotografik i semundjeve infektive

BEL0049

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për herë të parë vjen një botim i tillë në gjuhën shqipe, i realizuar nga dy personalitete të mjekësisë, ku përmes 600 fotove jepen një shumëllojshmëri sëmundjesh infektive që prek organizimin e njeriut. Përmes shpjegimeve shkencore dhe imazheve çdo person do të kuptojë më mirë, më saktë dhe më shpejt sëmundjet infektive që trajtohen në këtë botim me vlera të rralla

29 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Lilo Printing
Fletët215
ISBN9789995680626

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

13 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët215
ISBN9789995680626
RedaktoriDhimiter Kraja, Elmas Eltari, Rushan Muhameti, Fatmir Gjolena, Matjan Kapaj
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë