Arsim dhe pabarazi, Sfida e perceptimit ndryshe Shiko më të madhe

Arsim dhe pabarazi, Sfida e perceptimit ndryshe

Valbona Nathanaili UE0123

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Esse, ide dhe debate. Shkrimet në këtë libër përfshijnë një periudhë relativisht të gjatë kohore, 2000 - 2013.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928419330

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mozaiku i menduar mirë i kësaj përmbledhjeje, krijon ndjesinë e një puzzle, brenda të cilit gjen mini-tematika, ndoshta disi të ndryshme për nga fabulat që trajtojnë, por që padyshim përcjellin një stil të veçantë shkrimi, analize dhe refleksioni, sa të unifikuar, aq edhe divers, sa të pasur në gjuhën e përdorur, po aq intrigues e të veçantë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe172
ISBN9789928419330
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë